Rok szkolny 2013/14


"Dobre maniery"

 


9.04.2014 r. odbyła się dla najmłodszych uczniów naszej szkoły impreza integrująca zespoły klasowe pt. „Dobre maniery”. Podczas niej uczniowie zmagali się z różnymi zadaniami, w których mieli wykazać się znajomością reguł kulturalnego zachowania na co dzień i od święta oraz podczas spożywania posiłków, czyli poprawnego zachowania się przy stole. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w tym przedsięwzięciu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.


Konkurs fotograficzny "Moje zdjęcie z ferii zimowych"

 


03.03.2014r. przedstawiciele Małego Samorządu wybrali najciekawsze prace biorące udział w konkursie fotograficznym pt.: „Moje zdjęcie z ferii zimowych”.

Oto wyniki:
I miejsce Oliwia Bilicka klasa 2d
II miejsce Mikołaj Mindikowski klasa 2a
III miejsce Zuzanna Bilicka klasa 1a
Wyróżnienia: Mateusz Górski-Bachorski, Krzysztof Majda, Wojtek Gajewski, Daniel Stawski.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

 

Zwycięskie zdjęcia w konkursie:


Bal karnawałowy

 

Dnia 24 stycznia 2014r. nasza szkoła zamieniła się w magiczny, kolorowy świat ponieważ odbył się bal karnawałowy dla klas 0-3. Impreza została zorganizowana przez opiekunów Małego Samorządu we współpracy z SU. Przedstawiciele Dużego Samorządu aktywnie pomagali w organizacji imprezy. Dzieci i wychowawcy przebrali się w różnorodne, ciekawe i kolorowe stroje. Nasi najmłodsi uczniowie, a także ich rodzice bawili się w rytm muzyki granej przez pana Roberta Korwela i pana Jacka Wiłnickiego, tatę ucznia klasy 3d. Uczennice klasy czwartej z zespołu tanecznego pani Beaty Szyńskiej zatańczyły zumbę, a przy kolejnym układzie tanecznym towarzyszył im zespół bębniarzy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w imprezie. Szczególne podziękowania należą się dla przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego - uczniów gimnazjum: Weroniki Ostrycharczyk, Hanny Szawluk, Mikołaja Arbusa, Kingi Cukras, Zuzanny Albrewczyńskiej, Pawła Płaczkiewicza, Agnieszki Sieklickiej, Mariki Matyjaszewskiej, Jakuba Wojciechowskiego, Nicole Dylewicz, Kacpra Wiśniewskiego, Aminy Karabasz oraz gwiazdy wieczoru - Pawła Pawlaczyka :)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: 


Mikołajkowe choinki

 

6 grudnia, jak przystało na ten dzień, obfitował w atrakcje dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Rano, klasy 0-3 udały się do kina Helios na film pt.: „Kraina lodu”. Po filmie w dobrych humorach wróciliśmy do szkoły. Następnie przedstawiciele Małego Samorządu, wraz ze swoimi koleżankami i kolegami z klas, zostali zaproszeni na warsztaty plastyczne pt.: „Wesoła choinka”. Dzieci samodzielnie,  z zapałem udekorowały duże papierowe choinki. Pomysłowo przystrojone drzewka zdobią korytarze w szkole. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów:

Darmowa strona www - zrób ją sam!