Rok szkolny 2014/15


Bal karnawałowy


6 lutego 2015r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 0-3. Impreza została zorganizowana przez opiekunów Małego Samorządu we współpracy z SU. Przedstawiciele Dużego Samorządu aktywnie pomagali w organizacji imprezy. Uczniowie i wychowawcy przebrali się w różnorodne, ciekawe i kolorowe stroje. Nasi najmłodsi uczniowie, a także ich rodzice bawili się w rytm muzyki granej przez pana Roberta Korwela. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszej imprezy. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w balu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Autorami zdjęć jest: pani Ewa Nowak i pani Anna Wojtasiuk.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: 


Warszaty plastyczne pt. "Choinka bożonarodzeniowa" 


15 grudnia 2014 roku Mały Samorząd zaprosił przedstawicieli społeczności uczniowskiej z klas 0-3 na warsztaty plastyczne pt.: „Choinka bożonarodzeniowa”. Dzieci samodzielnie i z zapałem udekorowały duże papierowe choinki. Pomysłowo i oryginalnie przystrojone drzewka zdobią korytarze w naszej szkole.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: 


Warszaty plastyczne pt. "Jesienne drzewo" 


27 października 2014 r. przedstawiciele Małego Samorządu, wraz ze swoimi koleżankami i kolegami z klas, zostali zaproszeni na warsztaty plastyczne pt.: „Jesienne drzewo”. Dzieci samodzielnie i z zapałem udekorowały duże papierowe drzewa. Pomysłowo wykonane prace zdobią korytarze naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: 

Darmowa strona www - zrób ją sam!